loading...
دامنه فروشی
nima_shafizade بازدید : 714 چهارشنبه 1391/02/06 نظرات (1)
Assassin's Creed Brotherhood
یکی از 5 بازی برتر سال 2010 در انتظار شما 360 داران است..

در زمانی که اروپا گرفتار ظلمت تاریکی است، گروهی دست به ایجاد یک پیمان برادری می زنند. با این پیمان آن ها متعهد می شوند تا علیه افراد ظالم زمان خود دست به انجام ماموریت های مختلف بزنند. ماموریت هایی بسیار خطرناک که حتی جان آن ها را هم به خطر می اندازد. اما ارزش پیمان برادری آن ها بیشتر از جان آن ها است و از این رو دست به هر کاری می زنند. یکی از این افراد، شخصیتی نام آشناست که در گذشته حتما بخشی از زندگی آن و ماجراهای گذشته او را دیده اید. او کسی نیست جز اتزیو آدیتوره (Ezio Auditore da Firenze) شخصی که در نسخه جدید سری بازی های Assassin's Creed به ادامه مبارزات خود می پردازد. بازی Assassin's Creed: Brotherhood دنباله ای بر داستان بازی Assassin's Creed II است. از اطلاعات منتشر شده مشخص شده است که بازی در شهر رم (Rome) اتفاق می افتد. شهری که مرکز فرماندهی گروه Templarها است و اتزیو و یارانش بزرگترین دشمن آن ها به شمار می روند. با توجه به اینکه بازی در شهر رم اتفاق می افتد، به نظر می رسید که با یک محیط کوچک تر از نسخه های پیش روبرو باشیم. اما از اطلاعات به دست آمده دریافتیم که شهر رم در این نسخه چهار برابر بزرگتر از شهر ونیز در نسخه گذشته است.
 

 

 

عکس ها در ادامه مطلب 

 

بر اساس گفته های Ubisoft در این شماره همانند نسخه گذشته شبیه سازی خوبی از مکان ها و ساختمان های تاریخی شهر رم صورت گرفته است که با نمونه های واقعی شباهت زیادی خواهند داشت. در این نسخه اتزیو پیرتر باهوش تر و کمی افسرده تر از نسخه گذشته است. او جا پای پدرش گذاشته است و قصد دارد ماموریت ناتمام آن را به پایان برساند. تمرکز اصلی داستان بازی در شماره روی دو گروه مختلف است. یکی از آن ها گروهی است که قتل های بیشتری را پس از کشته شدن رودریگو بورگیا (Rodrigo Borgia) به دست اتزیو انجام می دهند. بورگیا فردی بود که در انتهای بازی Assassin's Creed II به دست اتزیو کشته شد و اتزیو توانست بخشی از پیش گویی را که درباره آینده صورت گرفته بود را می شوند. حال در این شماره پسر رودریگو بورگیا که سزار بورگیا (Cesare Borgia) نام دارد به یکی از دشمنان اصلی اتزیو و یکی از اصلی ترین اعضای گروه Templarها تبدیل می شود. Ubisoft اطلاعات بیشتری را در زمینه داستان بازی فاش نکرده است و هنوز سوال های زیادی پیرامون داستان بازی وجود دارد. تیم سازنده بازی Assassin's Creed در این بازی حرکات جدیدی را به اتزیو اضافه کرده اند. اتزیو می تواند مردم را از دست Templarها نجات دهد و اعتبار گروهش را نزد آنها زیاد کند.
برای توضیحات کاملتر و مشاهده اسکرین شات های این شاهکار بازی سازی به ادامه مطلب بروید.
نسخه رایانه این بازی در تازیخ 22 فوریه سال 2011 منتشر می شود .در شهر افراد بدبخت و بیچاره ای هم وجود دارند که از گروه Templarها بسیار متنفر هستند. شما می توانید از این افراد بخواهید که به شما در نبرد با آن ها کمک کنند. در بازی این امکان وجود دارد که شما افراد عضو اتحاد خود را به سلاح ها و زره های مختلف تجهیز کنید. در این نسخه این امکان در بازی قرار گرفته است که اسب شما همراهتان حرکت می کند. این مسئله یکی از امکانات خوبی است که در این نسخه به بازی اضافه شده است. در نسخه های قبلی شما وقتی از اسب پیدا می شدید و به انجام ماموریت می پرداختید، برای پیدا کردن مجدد اسب باید مدتی می گشتید. اما در این نسخه اسب شما در اکثر مواقع در مکان هایی حضور دارد که شما بتوانید سریعا به آن دسترسی داشته باشید تا بتوانید از مهلکه فرار کنید. در این نسخه شهر رم به چهار بخش مختلف تقسیم شده است. این بخش ها شامل بخش تاریخی شهر، حومه شهر، بخش های شلوغ و پر هیاهوی شهر و جزیره Tiber می شوند. جزیره Tiber نقش مهمی را در بازی ایفا می کند، چرا که محل اصلی اختفای اتزیو و دوستان اوست. یکی از بخش های جدیدی که به گفته سازندگان این بازی قرار گرفته است، قسمت چندنفره است. بخش چندنفره برای اولین بار در این نسخه از سری بازی های Assassin's Creed  به چشم می خورد.
 
بخش چندنفره بازی بر پایه سه اصل به نام های مخفی کاری، چاقو کشی و فرار پایه ریزی شده است. در بخش چندنفره شخصیت های گوناگونی با قابلیت ها و ویژگی های مختلفی قرار دارند. به طور مثال با شخصیت دکتر این قابلیت را خواهید داشت که از سرنگ های سمی استفاده کنید. در این بخش شخصیت ها این توانایی را دارند که قابلیت های خود را ارتقاء بدهند. اکثر نقشه های بخش چندنفره در داستان اصلی بازی مشاهده خواهند شد، اما سازندگان این بازی سه نقشه به طور خاص برای این قسمت طراحی کرده اند. این نقشه ها شامل شهرهای فلورانس، رم و سن دوناتو می شوند. یکی از حالت های بخش چندنفره در این بازی Wanted نام دارد که در این قسمت بازیکن برای کشتن بازیکنی که مشخص می شود پول دریافت می کند. بر اساس گفته های مجله PlayStation انگلیس این بخش یکی از قسمت های بسیار خوب بازی خواهد بود. بر اساس گفته های Ubisoft هسته اصلی بازی که در شماره های مختلف موجب موفقیت بازی شده است، حفظ خواهد شد و سایر قسمت ها دستخوش تغییرات خواهند شد. در این بازی آیتم ها و قسمت های مخفی بسیار بیشتری نسبت به شماره گذشته وجود خواهند داشت. به نظر می رسد که این نسخه هم یکی از عنوان های خوبی باشد که امسال از طرف Ubisoft عرضه می شود.
از ویژگی های بازی اینه که شهر ها رو تا حدود زیادی شبیه واقعی آنها درست کردند و نمونه ی بارزش طراحیه عالی و دقیق Colosseum ورزشگاه رم میباشد.
دیگر ویژگی اینه که مردم شهر پیشرفت کردند و طبقات مردمی افزایش یافته ! یعنی عده ای از مردم قادر به ساخت سلاح شدند و هر قشر جامعه سلاح مخصوص به خود رو داره !
دیگر ویژگی این هست که اِزیو پیر شده ولی هنوز همون چالاکی و سرعتش رو داره و جوانان تازه کار و با استعداد رو تمرین رزمی میده تا موقع جنگ و نبر حاضر شوند.این جوانان که Young Assassins یا قاتلان جوان نام دارند در اطراف شهر رم پراکنده هستند و هنگام جنگ یا نبردی به کمک اِزیو می آیند.
در نسخه ی شماره 2 دشمن اصلی ازیو " رودریگو بوریگا " هست که در آخر توسط ازیو کشته میشه و در این نسخه دشمن اصلی وی پسر رودریگو یعنی " سِزار بوریگا " میباشد که قدرت بسیار زیادی نیز دارد.
در این نسخه بر خلاف نسخه ی قبل که سر و کار ازیو با چندین شهر بود در این نسخه ازیو فقط در یک شهر یعنی رم هست که وسعت این شهر اندازه ی همه ی شهر های نسخه ی قبل یا شاید کمی بیشتر هم باشد.
در این نسخه ازیو میتواند از مردم در مقابل Templar ها یا همون مامورانی که در شهر پرسه میزنند دفاع کند و به اعتبار خود و گروهش بیفزاید.
ازیو در این نسخه تکنیک های بیشتری در جنگ ها و مبارزه هایش به کار میبرد .
یک ویژگی بسیار خوبی که به بازی افزوده شده این میباشد که شما هنگامی که اسب خود را ترک میکنید اسبتان پا به پای شما دنبالتان می آید ، در صورتی که در دو نسخه ی قبلی بدین شکل نبود و هر جا از اسبتان پیاده میشدید همان جا میماند و برای پیدا کردن اسب باید وقت خود را تلف میکردید.
همچنین شما میتوانید یارانتان را با هر سلاح و زره ای که میخواهید و با پول خودتان مجهز کنید.

از قابلیت های مهم بازی این هست که ازیو میتواند دشمن خود از از هر طرفی که بخواهد از پشت بام به پایین بیندازد ! در صورتی که در نسخه ی قبلی این عمل با محدودیت همراه بود.
همچنین در این نسخه بخش چند نفره یا Multiplayer نیز افزوده خواهد شد که در نسخه های قبلی نبود.

در نسخه ی قبلی ازیو حرکت زیبایی داشت که با خنجر هایی که در زیر آستینش داشت باعث مرگ دشمن میشد ولی در این نسخه یک ویژگی بسیار جالب نیز افزوده شده که شما میتوانید با پوشیدن لباس دکتر خود را دکتر فرض کنید و با سرنگ سمی ، جان دشمن خود را بگیرید !
در این نسخه بخشی جدید به بازی افزوده شده که Wanted نام دارد که شما در آن باید دشمن مورد نشر را پیدا کنید و او را به قتل برسانید.

منبع توضیحات:iranwwe.net
freegames64.mihanblog.com

اسکرین شات های بی نظیر بازی::


996093_20100916_screen006_resize.jpg
ACB_SP_S_25_AssassinsOnHorses_resize.jpg
996093_101910_screen005_resize.jpg
assassinsc_resize.jpg
brotherhood-a_resize.jpg
996093_20100916_screen005_resize.jpg

assassins-creed-brotherhood-2_resize.jpg210755-assassins-creed-brotherhood_original_resize.jpgACB_SP_S_29_BrotherhoodIconic_resize.jpg

 

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط masih sh در تاریخ 1393/09/13 و 12:18 دقیقه ارسال شده است

به نظر بازی قشنگی میاد


کد امنیتی رفرش
درباره ما
xbox
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 198
 • کل نظرات : 123
 • افراد آنلاین : 11
 • تعداد اعضا : 448
 • آی پی امروز : 131
 • آی پی دیروز : 166
 • بازدید امروز : 1,113
 • باردید دیروز : 1,474
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 9,566
 • بازدید ماه : 17,544
 • بازدید سال : 91,810
 • بازدید کلی : 507,770